erkek tavlama yolları

öncelikle tabi ki çekici bi kız olmak lazım. zaten çekici ve/veya baş döndürücü bi kız olursanız söyleyeceğim 2. adım sizin için kolay ötesi olacaktır.

ADIM 1: ÇEKİCİ OLABİLMEK
  Çekici olabilmek için dişi olmak lazımdır. Çok şahane bir güzelliğiniz yoksa hiçbir erkek çekici olmayan bir kıza bakmaz.
  Seksi giyim tarzını tercih edebilirsiniz. Zaten alımlı ve düzgün bir vücudunuz varsa erkek milleti "uçkur" hesaabı atlayacaktır. En azından erkeği ayartana kadar donunuz bile seksi olmalı :D Yani beliniz açılır da donun ucu görünürse erkeğin "olm la işim olmaz beyaz don giyio la" lafından kurtulmak için. Tabi seksi kıyafetler giydikten sonra çocuğun gözüne gözüne girmeye çalışıp farketmezse de "kıyafetim nasaal?" muhabbetine girmişseniz zaten bi erkekle çıkma olayını unutun. Bir beyaz atlı prens beklemeye başlayın...
  Konuşmalarınız erkeksi ve küfürlü olmamalı. Kesinlikle erkeklerin yanında "ben kafa kızım" olayını kanıtlamaya çalışmayın(bunu yapıcam derken geğiren tüküren kızlar gördüm -ki kız olmaktan tiksindiğim anlardı bunlar-). Erkekler bu tip kızlarla ancak kanka muhabbetine girer ve grup içindeyken "kafa kız aabi" derken erkek erkeğeyken "abi o kız iğrenç be" diyecek kadar aşağılık olurlar.
  Erkeklerle -en azından ayartmaya çalıştığınız erkekle- kanka muhabbetine sakın girmeyin. Bunu yaparsanız olayı baştan unutun çünkü erkek milleti saf salak olduğu için gelip de size "hoşlandığı kızları nasıl ayarlayabileceğini, sizin de kız olduğunuzu ve ona yardım etmeniz gerektiğini" geveler dururlar.
  Tavlamaya çalıştığınız erkeğe kaçamak bakışlar fırlatmak da işe yarayabilir. Hiç aklında yoksanız, en azından "bu kız niye bakıyo ki?" demelerine sebep olur ve arkasından üstteki maddeleri başarabilmişseniz şu cümle kaçınılmazdır: "Fena da değilmiş hani..."
  Tavlamaya çalıştığınız erkeğin size kaçamak bakışlar attığını görürseniz zaten işin olabiliritesi yüksek demektir. Bu durumda biz "Yürü kızım!" diyoruz.

ADIM 2: TAVLAMA
  Yolda bakan bir daha bakıyor ya da yolda laf atanların sayısı artık iki elinizin parmaklarını geçtiyse yukarıda saydığımız özelliklere sahipsiniz demektir. Bu durumda yapılacak şey çocuğun sevgilisi olup olmadığını sağlam bi kaynaktan öğrenmektir. Ama bunu yaparken bulunduğunuz ortamın dedikoducu tiplerinden birine sorarsanız olay biter çünkü bu durum çocuğun kulağına giderse iyi sonuçlar da doğurabilir kötü sonuçlar da... Garantisini veremeyiz yani.
  Herşey tamamsa asıl adıma geçiyoruz:

  Çocuğun yanına gidiyoruz, işveli ve cilveli bi edayla "çok tatlısın ya senden çok hoşlanıyorum" diyoruz, gülümsüyoruz ve sonuna şunu eklemeyi sakın sakın ihmal etmiyoruz: "Bu bi çıkma teklifi değil ha yani yanlış anlama... Sadece bilmeni istedim..." Bu lafı da dedikten sonra çok fazla zaman kaybetmeden kurbanımıza son bir kez daha sıcak bir gülümseme sunuyoruz ve hızlıca ortamı terk ediyoruz.
   Bu adımların tamamı gerçekleşmişse bahsedilen kişi zaten dumur olur ve "erkeğe açılabilen cesur kız" imajını kazanmış olursunuz. Bu durumda iki seçenek olur:
1. Çocuk sizle ilgilenmez ve üstün bir gerzeklikle bu durumu çevresine yayar. Böyle biriyse zaten yeni birini aramanın zamanı gelmiş demektir.
2. Çocuk sizin bu halinize ve açılmanıza hasta olur. Bu durumda da iki durum oluşur:
    2.1. Dayanamayarak hemen peşinizden gelir ve böyleyse artık fazla bişey yapmanıza gerek kalmamıştır zaten.
    2.2. Arkanızdan bakılı kalır. Böyleyse önünüzdeki birkaç gün sizi izleyecektir. Davranışlarınıza ve şirin olmaya dikkat edin yeter...

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !